SKLENĚNÉ PRACOVNÍ DESKY

Dummy Sklo se dnes používá na hodně věcí v interiéru a asi vás překvapí že i na pracovní desky. Skleněné pracovní desky jsou ale jedny z nejodolnějších pracovních desek vůbec. Vynikají vysokými hygienickýmy nároky a díky nejmodernějším technologiím zpracování skla mají velkou pevnost a tvrdost.

K výrobě skleněné pracovní desky se nejčastěji používá speciální sklo o tloušce 10mm. Sklo se pokládá na dřevotřískovou desku tvz.LTD. Díky této konstrukci desky se může použít i sklo s grafickým motivem a na výběr je z široké škály motivů. Samozřejmostí jsou také lakované skleněné desky nebo matné (satinované). Tato moderní deska lze také prosvětlit led osvětlením a sladit tak celou kuchyň do jednoho designu.

Odolnosti skla se bát nemusíte patři k nejpevnějším materiálům. Nemusíte se bát odložit rozpálený hrnec nebo naklepat maso. Při odborné instalaci se stává prakticky nerozbitelnou. Bohužel takto nadstandartní pracovní deska je oproti ostatním materiálům otrochu dražší. Od koupě by vás to ale nemělo odradit díky skvělým užitným vlastnostem a dokonalému designu.


Doporučujeme se podívat na parterskou stránku bpglass.cz kde najdete prvotřídní skleněné posuvné a otočné dveře.KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Do formuláře prosím napište kontaktní email nebo tel. číslo aby jsme mohli reagovat na vaše dotazy děkujeme.

Zpráva

Děkujeme za dotaz.

Všechna práva vyhrazena sklenenyobklad.com